خانه خدمات صنعتی مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی

در خصوص ایمنی آتش اولین مسئله مهم، رفتار مصالح ساختمان در مواجه با آتش سوزی است. پیشینیان ما به این نکته توجه ویژه ‏ای داشتند. اهمیت و توجه گسترده به این موضوع در مقررات و دستورالعمل‏ها از آغاز تا کنون قابل مشاهده است.
مصالح ساختمانی و همچنین لوازم داخل ساختمان سوخت لازم برای آتش را فراهم می کنند. مقاومت در برابر آتش مصالح ساختمان عامل بسیار مهمی برای گسترش آتش می باشد، بخصوص در زمانی که لوازم و کالاهای داخل ساختمان در تعداد محدودی از فضاها قرار داشته باشند یا محدود باشند. به همین دلیل کشورها مقرارت خاصی برای چگونگی رفتار محصولات ساخمتان معین کرده اند اما این قوانین کافی نیست. به دلیل گستردگی و تنوع محصولات ساختمانی ارزیابی دقیق رفتار آنها در هنگام آتش سوزی بر اساس قضاوت مهندسی می باشد.
نماد ایمن با دانش و تجربه‏ای که در اختیار دارد می تواند به صاحبان ساختمان، تولیدکنندگان محصولات و مراجع زیر صلاح برای انتخاب صحیح مصالح مناسب کمک کند. نحوه عملکرد محصولات را اندازه گیری و تاثیر آنها را بر ایمنی ساختمان مشخص کند. به این منظور نماد ایمن کاربران را در انتخاب، بکار بردن و استفاده از محصولات ساختمانی با توجه به نیازشان راهنمایی می کند.

خدمات

تعیین رفتار محصول و مصالح در مقابله با آتش بوسیله آزمون‏های متنوع و سیستم‏های طبقه بندی
تعیین مقاومت محصول و مصالح در برابر آتش بوسیله آزمون‏های متنوع و سیستم های طبقه بندی
ارزیابی و تخمین عملکرد مصالح در ساختمان ها و کاربری‏های موجود
تعیین سناریو گسترش آتش بر اساس رفتار مصالحدرباره ما

شرکت مهندسی نماد ایمن، متخصص در علم آتش می‏باشد و به اتکای دانش روز متخصصان خود، خدمات گسترده‏ ای را در زمینه مهندسی ایمنی، و... ارائه می‏دهد.

مشترک خبرنامه شوید

تماس با ما

آدرس: سعادت آباد، بلوار پیام،میدان بھرود، بلوار شقایق،خیابان شهید قمصری، کوچه لاله 3، پلاک 23

تلفن: +9821-22086837

ایمیل: mail@namadimen.com